Tugi Çocuk Giyim Tekstil Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. faaliyetlerine 1998 yılında başlamıştır. Ürünlerimiz erkek çocuk dış giyimin tümünü kapsamaktadır. 1-18 yaş arası takım elbise ve abiyeleri içeren ürünlerimizin başlıcaları; takım elbise, gömlek, pantolon, triko, ceket, tişört, palto, kaban, mont ve ilgili tüm aksesuarlar olarak sınıflandırılabilir. Dünya genelinde seçkin mağazalarda ulaşmak istediği prestije ve konuma en kısa zamanda ulaşma gayretini göstermiş ve hak ettiği yere gelmiştir.

Tugi Çocuk Giyim, vizyonu çok geniş olmakla birlikte, dünya çocuklarını giydirmek ve bu alanda belirlediği tüm hedeflerine ulaşmak için de, daha çok çalışarak, bu misyonu tamamlayacak olan ilk Türk firması olma gayretindedir. Yıllık üretim kapasitesi 280.000 adet olup, kalitesinden ödün vermeden yurt dışında 172 shop, yurt içinde 215 satış noktasında  416 corner sistemi ile ürünlerini satan bir firma olmanın gurur ve mutluluğunu yaşamaktadır.

İhraç etmek kaydı ile başta Rusya, Ukrayna, Kazakistan, Azerbaycan gibi BDT Ülkeleri, İsrail, Lübnan, Filistin, Mısır, Libya gibi Ortadoğu Ülkeleri, Almanya, Fransa, İtalya, Avusturya Belçika ve Yunanistan gibi Avrupa Ülkeleriyle çalışmaktadır.

 

1-18 yaş arası çocuk ve gençlere yaşları doğrultusunda giyimlerine yön veren, çocukluktan gençliğe geçiş evrelerinin her aşamasında daima yanlarında olan ve onlarla büyümeyi arzulayan bir firmadır.

 

Kişilikleri oluşuncaya kadar aldıkları eğitimlerle beraber bizim tasarladığımız şık, modern kıyafetlerimizle duruşlarına kalite kattığımızı düşünüyor ve kıyafetlerimizi giyen çocukların mutluluğunu gördüğümüzde, bizimde mutluluğumuz kaçınılmaz oluyor. Bu da bizi her zamankinden daha çok çalışmaya, kendimizi her daim üretmeye ve yenilemeye mecbur kılıyor.

Sertifikalarımız:  PCT RUSYA -  UKRAYNA